Маріанну Поплавську Президент нагородив орденом "За заслуги" ІІІ ступеня (посмертно)

Актрису з Житомира — Поплавську Маріанну Францівну Указом Президента №404/2018 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року" нагороджено орденом "За заслуги" ІІІ ступеня (посмертно). Об этом сообщает vidsboku.in.ua со ссылкой на СМИ.

Читайте також: Маріанні Поплавській посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин Житомира»

Нагадаємо, що Поплавська загинула у ДТП 20 жовтня цього року. Вона працювала вчителем у житомирській школі, була учасницею "Дизель шоу". У складі команди КВН "Дівчата з Житомира " двічі ставала володарем нагороди "Ківін у темному" Міжнародного музичного фестивалю команд КВН "Голосящий КиВиН" в Юрмалі (в 1997 році та в 2011 році), фіналістка ігор КВН на Кубок Президента України (2012 рік).

Активно працювала з дитячими та юнацькими командами КВК України.

- В 2015 році брала активну участь в Арт-акціях «КВН проти насильства» на Сході держави в Донецькій та Луганській областях зони АТО. В складі команди "Дівчата з Житомира" виступала в госпіталі перед представниками 95-ї бригади, а також їздила виступати перед бійцями 8-го спеціалізованого полку в Хмельницький, виступала в прифронтових містах на Сході України для військових та жителів.

Телевізійні проекти Маріанни Францівни Поплавської:

- з 1997 року по 2002 рік — телевізійні ігри та фестивалі Вищої ліги КВН (Москва) та Відкритої української ліги КВН (Київ) творчого об’єднання "АМіК" (ведучий Олександр Масляков);

- проект "Квартал 95";

- 2015 – 2018 роки – проект "Дизель шоу";

- гумористичне шоу "На трьох";

- гумористичний серіал "Країна У";

- кліп "Гімн Житомира";

- була гостем численних телевізійних шоу та проектів каналів ICTV, СТБ, Нового каналу, 1+1 ("Самий умный", "Все буде добре" і т.д.);

- знялася в епізодах двох повнометражних художніх фільмів.

Читайте також: Тисячі житомирян провели в останню путь актрису Марину Поплавську. ФОТОДжерело статті: “http://www.1.zt.ua/themes/kultura/mariannu-poplavsku-prezident-nagorodiv-ordenom-za-zaslugi-iii-stupenya-(posmertno).html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя