Гриби з-під снігу. У Верховині відкрили грибний сезон

Гриби з-під снігу. У Верховині відкрили грибний сезон Об этом сообщает cancellation.in.ua со ссылкой на СМИ.

На початку лютого в Карпатах вже відкрили грибний сезон Карпатський гід та краєзнавець Юрій Соломченко з Верховини знявся на відео під час подорожі і самого моменту пошуків. Його дві знахідки — білі гриби.

На початку лютого в Карпатах вже відкрили грибний сезон

Карпатський гід та краєзнавець Юрій Соломченко з Верховини знявся на відео під час подорожі і самого моменту пошуків. Його дві знахідки — білі гриби.

"Гриби з-під снігу! Ти маєш це побачити! Обіцяю і відразу виконую: я іду у грибний сезон 2019 просто зараз! Це не жарт" – йдеться у супроводі до відео на його сторінці.

По гриби чоловік пішов з лопатою. Гриби не довелося навіть відкопувати — вони росли на проталинах.

"Це неможливо!" — сумніваються користувачі мережі.

"До сьогодні було неможливо", — відповів їм Соломченко.

У коментарі франківському виданні Курс чоловік розповів секрет цього дива: він знав, де шукати гриби.

"Вже третій рік я експериментую з грибами взимку. Знаю місця, де живе грибниця, де ростуть гриби, і залишаю маленькі гриби під сніг на зиму. Цього разу також залишив кілька — і один білий знайшов на саме Різдво. Я знав, де залишив ці гриби. І знав, що в цей день піду їх шукати. Вони спочатку були під снігом. Як вони мали би рости, орієнтувався по гливі. Біля моєї хати на стовбурі дерева росте глива. І вона росла весь цей час узимку — було 20 градусів морозу, вона замерзла, але відійшла і далі набирала тіло. Цей процес із гливою я знімав на відео, бо саме так я фіксую свої експерименти, і ще й тому, що я знаю — просто так мені можуть не повірити", — каже грибник.

Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Gribi_zpid_snigu_U_Verhovini_vidkrili_gribnii_sezon_375147.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя