Компанія Коломойського виграла тендер на авіаперевезення президента за 35,1 млн грнКомпанія «Роза вітрів», яку пов’язують з групою «Приват» Ігоря Коломойського, виграла тендер на здійснення літерних авіаперевезень (перевезень перших осіб держави) за 35,1 мільйона гривень. Об этом сообщает МАФИЯ ИНФО со ссылкой на СМИ.


Відповідна інформація міститься у системі Prozorro.


Згідно з умовами тендеру, літерні перевезення будуть здійснюватись у період до 31 грудня 2019 року. Кошти за перевезення будуть надаватися по факту надання послуг протягом 20 днів . Джерелом фінансування визначено державне авіаційне підприємство «Україна».


Зазначимо, що за даними, поширеними у ЗМІ, компанію «Роза вітрів» пов’язують з групою «Приват» Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Офіційними засновниками компанії є ТОВ «Райдел», ТОВ «Ренлі» та дві кіпрські компанії.


Польоти літер «А» (або літерні рейси) виконуються для перевезення повітряним транспортом вищих посадових осіб України, а також глав держав та урядів зарубіжних країн, які прибувають до України або перетинають її повітряний простір.


Раніше ми писали, що Президент України користується забороненим російським хмарним сервісом.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/kompaniia-kolomoys-o-vyhrala-tender-na-aviaperevezennia-prezydenta-za-35-1-mln-hrn/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя