«Свобода» зазнала втрат. Відомі столичні депутати йдуть з партії

«Свобода» зазнала втрат. Відомі столичні депутати йдуть з партії
Юрій Левченко, Прохор Антоненко, Святослав Кутняк Сергій Василюк заявили про вихід з партії ВО «Свобода» Об этом сообщает ukr-skandaly.in.ua со ссылкой на СМИ.


Депутат Верховної Ради 8-го скликання Юрій Левченко заявив про вихід з партії ВО «Свобода», членом якої він був 11 років.


Про це він повідомив 5 листопада у Facebook.


Левченко пояснив, що йому стало очевидним, що «забезпечити гідне життя більшості українського народу в рамках політичної боротьби в «Свободі» неможливо з різних об’єктивних і суб’єктивних причин».
Крім того, депутати Київради від «Свободи» Прохор Антоненко і Святослав Кутняк подали заяви про вихід з фракції.


«На жаль, сьогодні для мене вже очевидно, що здобуття того, задля чого я йшов в політику, а саме — соціально справедливої України та комфортного для всіх киян Києва, є неможливим в рамках політичної партії ВО «Свобода» з багатьох причин», — заявив Антоненко у соцмережі.У свою чергу Кутняк на своїй сторінці у Facebook повідомив наступне: «Я не хочу, щоб бажання побудувати справедливу Україну та зробити комфортним для всіх киян мій рідний Київ, яке і привело мене в «Свободу», залишилося лише «бажанням». На жаль, змушений констатувати, що з багатьох причин сьогодні в рамках політичної діяльності в «Свободі» цього зробити неможливо».Антоненко і Кутняк були помічниками-консультантами Левченка під час його роботи в парламенті.


Також про вихід із лав «Свободи» повідомив лідер гурту «Тінь сонця» Сергій Василюк.Раніше повідомлялося, що Київрада отримала чотирьох нових депутатів.


Читайте також:

  • Марш на марш. Як Тягнибок і Білецький силою мірялися


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/svoboda-zaznala-vtrat-vidomi-stolichni-deputati-ydut-z-partiji-637932.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя